Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як схуднути до літа в домашніх умовах

Як схуднути до літа в домашніх умовах

Як схуднути до літа в домашніх умовах
Статті про спорт

З наближенням літа і пляжних сезонів, перед більшістю людей постає неабияке питання про те, як підготувати тіло до літа і привести його до якоїсь форми, щоб не було соромно показуватися на вулиці. Звичайно, якщо зайвих кілограмів набралося більше ніж кілька десятків, за короткий проміжок часу схуднути, тренуючись в домашніх умовах нереально. Якщо ж зайвої ваги не дуже багато і є невеликий животик, який тільки трохи видно під футболкою, у вас є всі шанси мати якщо не модельне тіло, то хоча б достатньо пристойне, щоб оточуючі могли оцінити вашу фігуру.

Ясна річ, що чим більше зусиль буде докладено, тим ефективнішим буде результат подібних тренувань. Але головне це розуміти, що за короткий проміжок часу (тиждень-два) ситуація особливо не зміниться. Потрібен мінімум місяць регулярної роботи над собою. Крім цього, кращим мотиватором буде власне фото, де буде явно видно дефекти фігури, роботу над якими і необхідно провести.

Слушною думкою буде і скласти трек-лист з енергійною музикою, а додатково – розклад і плани, яких доведеться неухильно дотримуватися. Аналогічно, необхідне точне і вивірене формулювання того результату, що необхідний до певного етапу. Наприклад, що основна мета через певну кількість днів – прибрати боки і живіт.

Ефективна дієта для схуднення до літа
Для того, щоб тренування в процесі схуднення приносили максимальний ефект, хорошим варіантом попереднє складання дієти, що дозволить досягти результату значно швидше. Головним для з’ясування правилом є те, що кількість витрачених калорій повинна бути більше ніж кількість споживаних. Правильне спортивне харчування в кінцевому підсумку може стати вирішальним фактором для ефективного схуднення.

У раціоні повинні переважати білки, або повільні вуглеводи (гречка, рис). Дієта для схуднення вимагає якщо не повної, то хоча б часткової відмови від шкідливої ​​їжі. Крім цього, раціон повинен бути якомога більш різноманітний і наповнювати організм максимумом корисних речовин. Якщо можливості регулярно варити собі м’ясо і рис немає, можна обмежиться фруктами (яблука, груші, банани) або овочевими салатами. Головне при цьому – постійно рухатися, ведучи більш активний спосіб життя, спалюючи отримані калорії.

Дієт для схуднення незліченна безліч, деякі тривають кілька днів, а деякі – місяці. Оптимальний варіант доступної дієти протягом одного тижня – на сніданок вживати варені яйця і чай без цукру, як полудня – знежирений сир з кефіром (або молоком), обід – овочевий салат з вареним м’ясом або рибою, і фруктами. А в якості вечері невелике яблуко з чаєм без цукру.

В принципі, будь-який з продуктів має аналоги у вільному доступі, але головне це зниження споживання цукру і борошняних продуктів до мінімуму, так як саме вони і відкладаються на боках у якості жиру. Підібравши дієту індивідуально, схуднути до літа на 10 кг і більше, за умови виконання вправ, цілком реально.

Вправи для швидкого схуднення вдома
Починаючи тренування вдома, необхідно володіти незвичайною силою волі. Так як саме вона і є рушійною силою при виконанні будь-яких тренувань і вихованні сили духу. Плюсом тренувань вдома є те, що практично всі снаряди знаходяться в безпосередньому доступі, а платити за них не доведеться.

Бажано щоб вдома була скакалка і гантелі, бо без них повноцінного тренування може не вийти. Скакалка ідеально підходить і для розігріву тіла перед більш серйозними вправами і просто як окремий спосіб спалити калорії. Для виконання фізичного навантаження будь-якого роду, рекомендується заздалегідь здійснювати розминку, бо завдяки розігріву мускулатури і суглобів ефективність вправ зросте в рази, а ризик розтягування буде знижений до мінімуму. Програма розігріву та ж, що виконується в школах на уроках фізкультури, це нахили торсу в різних напрямках, три підходи по чотири повторення в кожну сторону.

Для того щоб повністю прибрати боки і живіт, можна порекомендувати ряд ефективних вправ. Перше нагадує вправи для пресу, за винятком того, що виконувати його потрібно повільніше. У положенні лежачи, попередньо зігнувши ноги в колінах, необхідно тягнутися до колін грудьми, потім повільно повертаючись у вихідне положення. Повторень може бути від восьми до десяти.

Ще один варіант для виконання майже ідентичний, тільки зігнуті ноги потрібно підняти, при цьому тримаючи руки за головою. Піднявши торс, потрібно завмерти на деякий час. Відповідно, чим більше ви проведете в цьому положенні, тим ефективніше буде результат від тренування.
Пам’ятати потрібно і про планку – статичну вправу, коли на 10 секунд приймається упор лежачи на ліктях, потім – поворот на бік таким чином, щоб торс був в повітрі, а упор припадав на праву або ліву (в залежності від положення) руку, і ноги.

Вправи з гантелями чимось схожі на розминку – взявши в кожну руку по легкій гантелі, вам потрібно робити нахили вправо або вліво, піднімаючи по черзі руки з гантелями вгору.