Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як почати займатися спортом та побороти лінь

Як почати займатися спортом та побороти лінь

Як почати займатися спортом та побороти лінь
Статті про спорт

Не важливо, говоримо ми про новачка, який вчора займався безстроковим ввезенням пива і чіпсів в свій організм і раптом вирішив взятися за гантелі або професіонального бодібілдера, що втратив бойовий настрій, практично всі в своєму житті стикаються з проблемою браку мотивації, особливо в тому що стосується спорту. Різниця між цими двома в тому, що одному потрібно побороти лінь, а другому – знайти для себе тригер, мобілізуючий внутрішні ресурси організму.

Як побороти лінь в спорті новачкові
Той, хто раніше не тримав в руки нічого важчого пульта від телевізора може помітити, що його тіло не дуже хоче тягати залізо в тренажерному залі і з кожним разом все важче змушувати себе кудись йти. Лінь в даній ситуації можна розглянути і як брак сили волі. Потрібно розуміти, що сила волі в даній ситуації теж є м’язом, який потрібно прокачати і якому також потрібен відпочинок. В даній ситуації є кілька практичних прийомів і рад, завдяки яким можна побороти напади ліні, що виникають на перших порах. Один з них, як не дивно – медитація. Якщо потрібно робити вправу, але бажання категорично немає, достатньо посидіти 10 хвилин в тиші, прикривши очі і слухаючи звуки природи або відповідну музику. Головне в цьому – не брати в руки смартфон, постаратися не думати і зосередиться на диханні. Якщо займатися цим якийсь час, можна виявити що на місце ліні приходить бажання постійно рухатися і щось робити, головне – почати. Ще один хороший прийом – першою вправою приступити до чогось простого, наприклад, вправ з кистьовим еспандером, а після вже переходити до більш серйозних вправ. Але головне, про що повинен пам’ятати новачок, що його головним суперником і опонентом є він сам, а не хтось ще і найкращим рішенням буде бити свої власні рекорди, так як саме це і буде основним показником результативності тренувань.

Як знайти мотивацію спортсмену
На певному етапі багато спортсменів – як профі, так і аматорів, стикаються з абсолютною втратою мотивації і бажання що-небудь робити. Це може бути результатом травми, програшу в змаганні або психологічного зриву, з яким стикається багато спортсменів. Питання в тому, як вийти з цієї кризи, переборовши себе. В даному випадку, як не дивно, відмінно допомагає йога, так як завдяки їй люди виходять з особистісної кризи і зміцнюють силу духу. Ще одною корисною практичною порадою буде ознайомлення з іншими видами спорту. Наприклад бодібілдер може почати ходити в басейн або грати в настільний теніс. Такий спосіб проведення дозвілля непогано чистить голову, завдяки чому за свою справу можна братися з новими силами. Також можна почати тренувати новачків, це дозволить заново втягнутися в процес і поглянути на це з абсолютно іншого боку.

Головне, що повинні розуміти початківці і професійні спортсмени, це те, що все що сьогоднішні перемоги над собою цілком можуть обернутися завтрашніми світовими рекордами, за умови правильної постановки цілей і мотивації як з боку оточуючих, так і самого себе.