Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як займатися спортом, коли спортзал закритий

Як займатися спортом, коли спортзал закритий

Як займатися спортом, коли спортзал закритий
Статті про спорт

При старті тотальної пандемії і загальної паніки, як це сталося з коронавірусом, часто закриваються всі можливі спортивні клуби, зали, басейни та секції для запобігання епідемії. Але як бути тим, хто звик займатися спортом і хоче підтримувати своє тіло у формі? У цій статті ми постараємося дати відповідь на те, як займатися спортом під час епідемії, коли всі спортзали закриті.

Потрібно розуміти, що відсутність можливості відвідування спортзалу в силу його закриття ще не є відмовкою, завдяки якій можна сидіти вдома і нічого не робити. Навпаки – це відмінний спосіб почати тренувати не тільки тіло, але і силу волі, впритул почавши займатися спортом в домашніх умовах. Перше що можна і потрібно зробити – встановити на смартфон програми, виконують своєрідну функцію тренера – досить просто вбити в пошуку Push Ups і вам видасть близько півсотні додатків для віджимань, аналогічно squats для присідань і pull-ups для підтягувань. Навіть при відсутності турніка для підтягувань, присідань, віджимань і преса буде достатньо щоб не втрачати форму.

Помилка переважної більшості – недооцінювати користь вправ з власною вагою. Проте саме вони допомагають тримати тіло у формі і розуміти яку групу м’язів піддавати більшому навантаженню і регулювати техніку виконання вправ. Навіть прості зворотні віджимання від дивана в упорі можуть в рази скрасити перебування вдома. Їх принцип простий – пряма спина, долоні уперти в ліжко, або диван, ноги тримати разом, спрямованими прямо. Далі почати поступово згинати лікті, опускаючись вниз. Як тільки ви відчули що опустилися по максимуму – почати підйом, роблячи основне навантаження на трицепс. Оптимальний варіант – 3 підходи по 10-12 повторень. Важливий момент в техніці віджимання від дивана – не випрямляються руки повністю при підйомі ваги свого тіла – це дозволить поберегти суглоби.

Але будемо також пам’ятати і про те що є і чудова річ, іменована бігом. А якщо ви настільки себе запустили що не можете бігати – проста ходьба швидким кроком на довгі дистанції теж прекрасно впорається із завданням. Цілком реально виділяти хоча – б півгодини в день на те щоб кудись пройтися. А якщо ви проживаєте за межами міста, то це просто ідеальний варіант заодно отримати насолоду від красот природи і відсутності урбанізації, що відвоювала у неї значний обсяг території.

Якщо у вас є велосипед – фактично ви щасливчик, так як він дозволить не тільки працювати над фігурою, але ще і регулярно виїжджати за продуктами і предметами основний необхідності. Також кататися на велосипеді можна і просто для задоволення, вибравши найменш людний маршрут з якісним дорожнім покриттям.