Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Альтернативи спортивному харчуванню

Альтернативи спортивному харчуванню

Альтернативи спортивному харчуванню
Статті про спорт

Будь-який бодібілдер, починаючи від зеленого новачка і закінчуючи профі чудово знає, що для найбільш ефективного зростання м’язової маси її потрібно постійно підживлювати, даючи організму якомога більше корисних речовин. Як правило все необхідне є в протеїнових коктейлях, гейнерах, а також амінокислотних комплексах та іншому спортпіті. Однак далеко не кожен спортсмен може дозволити собі якісний протеїн, але при цьому хоче мати чудове тіло. З огляду на специфіку цін на харчування, логічно буде почати шукати не менш ефективні бюджетні альтернативи, аж до домашнього виготовлення спортивного харчування. Але практика показує, що рішення є, часом навіть не зовсім очевидне. Правда альтернативи, про які піде мова здебільшого підходять не професіоналам, а тим, хто регулярно відвідує зал з бажанням змінити тіло, проте в змаганнях брати участь не збирається.

Які продукти можуть замінити спортивне харчування
У ролі спортпіта найчастіше зустрічаються або гейнери, або безпосередньо протеїн. Гейнер відрізняється більш високою калорійністю, обумовленою необхідністю підживлення зростаючої мускулатури. Прийнятною заміною для нього вважається суміш певних інгредієнтів в різних пропорціях. Наприклад – пластівці, мед, банани, молоко, сир. У них чимало поживних речовин і калорій, при цьому вони мають у складі складні вуглеводи, які є одним з головних чинників для виконання якісної спортивного дієти. Перед тренуванням рекомендують бульйон, що складається з подрібнених курячих грудок разом з будь-якою зеленню. Популярним вважається і протеїновий коктейль, що складається з молока, сиру і ягід – теж вельми цікаве рішення. При цьому в пошуку продукту, який замінить протеїн багато хто звертається до варених курячих яєць. Їх плюси це в першу чергу швидке і легке засвоєння, відчуття ситості, не кажучи вже про велику кількість корисних речовин.
Як перед, так і після тренування корисним вважається прийняття амінокислот. Вони в достатку присутні в молочних продуктах, як і жири з вуглеводами. Такий підхід непогано допоможе при наборі м’язової маси. Але якщо хочеться мати рельєфну мускулатуру, краще обійтися без них.

Нестандартні альтернативи спортивному харчуванню
Спосіб, до якого вдаються дуже часто, але який при цьому може витримати далеко не кожен це сексуальна помірність. При застосуванні такого підходу значно підвищується кількість енергії, якої потрібно вихід, найчастіше таким виходом стає саме тренажерний зал. При виконанні певних умов (міцний і довгий сон, регулярне та корисне харчування) маса тіла може непогано вирости, так як багато речовини підуть на побудову мускулатури. Однак для цього способу необхідно мати колосальну витримку і бути впевненим що організму він не зашкодить.