Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Найефективніший вид бойових мистецтв під час бійки

Найефективніший вид бойових мистецтв під час бійки

Найефективніший вид бойових мистецтв під час бійки
Статті про спорт

Думка про те, що існує універсальне бойове мистецтво, яке допоможе вам вийти переможцем з будь-якої вуличної бійки, незалежно від кількості противників, є досить серйозною помилкою. Бойова підготовка ваших противників може виявитися в рази краще вашої, не кажучи вже про те, що чисельна перевага також може бути на їхньому боці. Виходячи з обстановки, коли дистанція до противника велика, в хід йдуть ноги, на невеликій відстані знадобиться може боротьба, а на середній дистанції – бокс. Певної думки про те, який вид бойового мистецтва найбільш універсальний, не існує. Як правило виділяють кілька найбільш ефективних, з яких можна вибрати те що підходить вам найкраще.

Бокс як спосіб самооборони
Для того, хто має лише віддалене уявлення про бійку і не володіє хорошою реакцією, як засіб самооборони відмінно підійде бокс. Плюси боксу в тому, що він простий в засвоєнні, але дуже ефективний, а почати займатися ним ніколи не пізно. Мінуси полягають в тому, що через трохи вузької спеціалізації для багатьох технічних прийомів з використанням ніг і корпусу боксер буде беззахисний. Також бокс протипоказаний людям з поганим зором або проблемами зі здоров’ям.

Джиу джитсу як спосіб самооборони
Бойове мистецтво джиу-джитсу, по суті було створено для самооборони. Воно базується на принципах використання кінетичної енергії противника проти нього самого. На практиці це відображається у вигляді безлічі технічних прийомів і задушливих захоплень, практично не використовуючи ударну техніку. Плюси джиу джитсу в тому, що ви не покалічите свого супротивника, а прийоми виглядають досить ефектно. Мінуси ж полягають в деякій складності засвоєння і необхідності тривалого вивчення і в тому, що при перевищує числі противника джиу джитсу кілька втрачає свою ефективність.

Кікбоксинг як спосіб самооборони
Кікбоксинг заслужено вважається одним з кращих виборів для того, хто хоче навчиться постояти за себе. У ньому є елементи і східних бойових мистецтв, і боксу, а за час існування поліпшувалися і техніки його викладання. Плюси кікбоксингу в універсальності – досвідчений боєць може стати перешкодою і боксеру, і борцю і підхмеленої компанії. Мінуси – висока травматичність і відсутність прийомів по обеззброєння противника.