Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як відрізнити поганого тренера від хорошого

Як відрізнити поганого тренера від хорошого

Як відрізнити поганого тренера від хорошого
Статті про спорт

Йдучи до зали той, хто в принципі не знайомий з бодібілдингом, вирішує скористатися послугами тренера розраховуючи на допомогу, коригування техніки і отримання слушних порад. Але на жаль далеко не кожен тренер відповідає цим критеріям. У підсумку замість позитивного результату, такий тренер в кращому випадку ніяк не впливає на ситуацію, а в гіршому приносить здоров’ю клієнта шкоду. Такі тренера зустрічаються не тільки в фітнес клубах, але і в додзьо єдиноборств, баскетбольних або футбольних командах, не кажучи вже про шкільні секції. Далі мова піде про те, як впізнати такого тренера і скоріше завершити співпрацю з ним.

Як визначити недосвідченого тренера
Перше, на що потрібно дивитися – досвід. Найчастіше люди що володіють красивим тілом, закінчують курси протягом пари місяців і відразу починають навчати інших, часом допускаючи серйозні помилки в процесі навчання. Кращі ж тренера як правило мають освіту в сфері своєї діяльності, займалися з безліччю клієнтів і мають індивідуальний підхід до кожного. Приклад – коли у того, хто буде займатися з вами – медична освіта і він має за спиною кілька перемог або виступів на змаганнях з бодібілдингу. Крім перерахованого вище грамотний фахівець на першому занятті не стане розповідати про те який він крутий, а почне розпитувати вас про стан здоров’я, мету тренувань і наявність вільного часу.

Залежно від часу, який ви готові присвячувати заняттям, тренер може з першого заняття почати записувати результати, робочі ваги і прописувати подальшу програму, коли ви плануєте займатися кілька місяців. Якщо ж вам потрібно просто вивчити техніку, вистачить тижня – двох тренувань. За цей час він прояснить всі особливості різних тренажерів, підкоригує вашу техніку і можливо навіть підсобить зі складанням початкової програми.
У даній ситуації просто визначити несумлінного тренера – він буде показувати виключно такі вправи в яких неможливо обійтися без сторонньої допомоги, аргументуючи це тим що поодинці ви ніколи не зможете досягти хороших результатів.

Техніка виконання вправ. Часом замість того щоб адекватно оцінити вашу техніку, підправити і можливо знизити робочу вагу, тренер навпаки починає підбивати і змушувати працювати на повний знос. Тут потрібно чітко розуміти, що без подібної методики неможлива жодне нормальне тренування, але якщо таке повторюється раз за разом, а ви не встигаєте толком відновитися, краще ще раз подумати про професіоналізм того, хто вас тренує.