Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як вибрати вид спорту

Як вибрати вид спорту

Як вибрати вид спорту
Статті про спорт

Через деякий час після сидячого способу життя, можна виявити втрату колишньої активності і поява зайвих жирових запасів на боках. Стає важче підніматися по сходах, а при слові стометрівка на обличчі проявляються пекельні муки. Є й інші варіанти – людям з наявністю вільного часу хочеться зайнятися чимось активним, але вони самі толком не можуть визначити, що саме їм потрібно. У таких ситуаціях і з’являється закономірне питання – як вибрати вид спорту?

Який вид спорту вибрати чоловіку
Одна з основних причин початку занять активними видами спорту для чоловіка – в першу чергу бажання мати атлетичну статуру. Логічна відповідь – почати ходити в тренажерний зал. Але це далеко не завжди вірне рішення. Якщо взяти за основу схему звичайного тренування в тренажерному залі, ходити можна півроку або більше, але результат буде мінімальний. Тому альтернативою залу може послужити кроссфіт, чия інтенсивність відмінно розвиває витривалість, а різноманітність тренувань прекрасно сприяє розвитку мускулатури. Крім нього можна виділити підготовку і участь в забігах, триатлон і велозаїзд. І те, і інше не просто поміняє вашу фігуру, але і допоможе знайти нових друзів і однодумців, не кажучи вже про чудове тіло. Якщо хочеться поліпшити реакцію і вміти постояти за себе, сміливо йдіть на тренування з боксу. Їх можна відвідувати в будь-якому віці, а кілька місяців регулярних занять непогано відзначаться і на мускулатурі і на впевненості в собі.

Який вид спорту вибрати дівчині
Дівчатам же навряд чи захочеться відвідувати виснажливі тренування з високим ступенем інтенсивності і ризиком травмувати себе. Краще задуматись про те, що розвине еластичність м’язів, гнучкість тіла і допоможе позбутися небажаної ваги. Зупинитись можна на групових заняттях з аеробіки та гімнастики – вправи прості в засвоєнні, а з групою займатися простіше, ніж поодинці. Ще один хороший варіант – плавання та аквааеробіка, доведено що водні види спорту в певних аспектах набагато корисніше інших. Для досягнення душевної рівноваги можна вибрати йогу – виконання асан поліпшить гнучкість, а дихальні практики прекрасно відзначаться на роботі серцево – судинної системи. Якщо вам не подобається нічого з перерахованого вище, спробуйте спортивні танці або фігурне катання, які поліпшать поставу, додадуть рухам витонченості і відмінно знімуть стрес.

Однак для багатьох заняття активними видами спорту неможливо через стан здоров’я. Якщо ви переживаєте про це, звернути увагу слід на плавання, великий або настільний теніс, бадмінтон або спортивна ходьба. Вельми несподівано, але спортивна стрільба, стрільба з лука та стендова стрільба є одними з найменш травматичних видів спорту завдяки дотриманню техніки безпеки.