Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Головні помилки новачків у бодібілдингу

Головні помилки новачків у бодібілдингу

Головні помилки новачків у бодібілдингу
Статті про спорт

Ставлячи перед собою мету обзавестися чудовим тілом і виділити кожен пучок м’язів, людина позбавлена досвіду може думати, що справа обмежується виключно відвідуванням спортзалу при цьому ігноруючи багато прописних істин без яких нормальне прокачування неможливе У кращому випадку результат буде, але вельми малопомітним. У гіршому можна покалічитись і назавжди забути про спорт. Головні помилки новачків у бодібілдингу можуть бути абсолютно різними, але їх об’єднує те, що результат буде практично нульовим.

Відсутність адекватної програми тренувань для кожного відвідування залу нерідко грає дуже негативну роль у тренінгу, не даючи мускулатурі нормально розвинутись. Типова ситуація – людина що раніше не відвідувала зал, вирішує взятися за своє здоров’я, але відправною точкою робить не поради фахівця, а власні погляди, засновані на статтях. Кращого результату можна досягти за допомогою розробки індивідуальної програми тренування, з врахуванням харчування і сну. Прописати програму можна самому, проте вона буде набагато корисніше, якщо з її складанням вам допоможе фахівець.

Ще одна помилка в бодібілдингу, що допускається навіть досвідченими спортсменами – техніка виконання вправ, рівень якої залишає бажати кращого. Результат – прокачування абсолютно не тих м’язових груп, на які орієнтується вправа і в цілому негативний результат від тренування. Правильним рішенням буде детальне вивчення відеороликів де докладно пояснюють техніку виконання, а в ідеалі – пару занять провести з тренером, який найкраще пояснить базові принципи і підходи.

Тренування і походи в зал без прописаної системи ще одна груба помилка через яку досягнення в залі можуть елементарно зійти нанівець. Рвані тренінги, ненормований графік, нехтування базовими вправами точно не допоможуть розвитку вашої мускулатури. Цілком логічно, що з темпами сучасного життя приділяти тренуванню велику кількість часу в принципі нереально, але все ж без цього ніяк. Часом тіло просто фізично не здатне нормально відновить за короткий проміжок між тренуваннями і знову піддається стресу при новому поході в зал. Багато хто крім відновлення і стабільного графіка також нехтують регулярним харчуванням здоровою їжею і повноцінним сном. В результаті замість красивого тіла ви отримуєте лише розхитану нервову систему і постійну втому.

Споживання спортпіта без супутніх тренувань може стати найбільшою помилкою новачка. Дізнавшись про чудодійне харчування, багатьма приймається негайне рішення про його купівлю не враховуючи найголовніше. Гейнери, протеїн і комплекси амінокислот не принесуть ніякого результату, якщо не тренуватися і навпаки, можуть навіть порушити обмін речовин, в результаті замість користі принісши лише шкоду.