Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Що найбільше дратує в залі

Що найбільше дратує в залі

Що найбільше дратує в залі
Статті про спорт

Протягом усього дня ми стикаємося з дратівливими факторами в різних місцях і спортзал, на жаль, не виняток.

У кожного свій список таких неприємних емоцій і вражень. Наведу свій.

Перше, що викликає злість, це непривітний і невихований персонал. Приходиш ти в зал позайматися, а вже на рецепції тебе зустрічає кимось ображена дівчина, або НЕ сподобався ти бабусі, яка видає рушники, і вона на тебе дивиться, як-ніби ти винен в її невдачах.

Пройшов ти через всі ці рецепції, гардероби і рушники, приходиш в роздягальню, а там, повернувшись до тебе самим сидячим місцем, стоїть в’яле тіло. І стоїть на рушнику, розстеленому на підлозі, який призначений для витирання обличчя, а не підлоги.

Проходиш повз і цієї перешкоди. Дійшов до шафки, а в напівпорожній роздягальні чомусь в сусідній шафці вже хтось перевдягається (ах, так, на рецепції дівчину хтось образив і їй не до шафок).

Сяк-так розташувавшись, натягуєш на себе треники, слухаючи голосну розмову по телефону з сусідньої шафки.

Нарешті ти дійшов до залу
Якщо тобі треба на тренажери, готуйся, що на них хтось буде тупо сидіти і відпочивати або розкладе своє барахло, а займатися буде на сусідньому.

Якщо ж ти на груповому занятті, то доведеться терпіти тих, хто запізнився, який в розпал розминки, а може і по її закінченні, безпардонно загородив тобі вид на дзеркало і тренера, так ретельно обраного тобою перед початком тренування. І цей самий опоздун буде з видом бувалого спортсмена робити рухи, які нічого не принесуть, крім шкоди хребту (благо, не твоєму).

Тим часом, на задніх рядах будуть договорювати по телефону ті, хто не наговорився в роздягальні.

Після закінчення заняття несеш свої червоні гантельки на місце, а їх місце вже зайнято цілим набором різнокольорових. Люди-то всі творчі.

Ідеш в роздягальню, де все без змін.

Фух, можна видихнути з почуттям виконаного обов’язку.

На закінчення скажу, що як би хто і що не дратувало, думаю, часто це наслідок вашого невдоволення собою. Любіть себе і тоді не будете помічати недоліки інших.