Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Спортивне обладнання для занять кроссфітом

Спортивне обладнання для занять кроссфітом

Спортивне обладнання для занять кроссфітом
Статті про спорт

Система занять Кроссфіт, запатентована Грегом Глассманом в США за час своєї появи стала вважатися чимось на зразок панацеї, особливо для тих, у кого є проблеми з фігурою. У Кроссфіт – центрах використовується обладнання дещо іншого характеру, ніж в тренажерних залах, в силу певних особливостей системи. Разом з цим, нерідко до вправ даної системи можна вдатися і в домашніх умовах, володіючи необхідним мінімумом спорядження з метою як збільшити витривалість організму, так і володіти рельєфною мускулатурою. Відмітна особливість системи Кроссфіт ще й те, що по ній тренують державних службовців в США (військових, поліцейських, пожежників). Присутні вправи, які можна виконувати як у себе вдома, так і в тренажерному залі або на вулиці.
Перш ніж переходити до основної частини, потрібно врахувати і ряд правил, яких потрібно дотримуватися в процесі тренування. Перше – не робити тривалих перерв між вправами (це основа основ в Кроссфіт), споживання великої кількості води і обов’язкове опрацювання всіх груп м’язів.

Спорядження для занять кроссфітом вдома
Тренуючись в домашніх умовах, першими можна виділити ряд вправ, для яких абсолютно відсутня необхідність в спортивному спорядженні. Це в першу чергу – біг на місці (при якому захльостується гомілка і піднімається коліно), також вправи на прес, стрибки і присідання на двох або навіть одній нозі, а крім них віджимання-бурпі (з хлопками біля грудей). Ознайомившись з ними, можна переходити до занять серйозніше, в які буде включено обладнання для кроссфіта вдома. Хорошою кардіовправою будуть стрибки з використанням степ-платформи, як на неї, так і через неї. Говорячи про стрибки, відзначити слід і скакалку, тільки у випадку з кроссфітом, на один стрибок має припадає дві прокрутки скакалки. І наостанок, вдатися можна до гантелей, виконуючи з ними станову тягу, розвивати мускулатуру рук, здійснюючи активні рухи.

Спорядження для кроссфіта в тренажерному залі
Відвідуючи тренажерний зал, можна значно розширити спектр можливих вправ для кроссфіта завдяки чималій кількості спортивного обладнання. Мускулатура рук і інших частин тіла збільшується після ряду вправ з використанням гімнастичних кілець і брусів. Один із прикладів їх застосування – підняття ніг паралельно підлозі і проведення певного часу в такому положенні. Крім рук, ця вправа відмінно опрацьовує прес і ноги. Розвитку передпліч, трицепса і дельтовидних м’язів відмінно посприяє спуск або підйом по канату. Силові показники в значній мірі збільшуються завдяки виконанню махів гирями. Штанга також є незамінним атрибутом для занять у фітнес центрах.

Незвичайне спорядження для занять кроссфітом
В процесі занять по системі для ряду вправ може використовуватися нестандартний інвентар. Серед такого інвентарю окремо варто відзначити тумбу для стрибків, що використовується для прокачування ніг і покришку великого радіусу (зазвичай тракторну). Стрибки на тумбу добре розвивають м’язи ніг, а підйом колеса і його перекочування орієнтований на розвиток спини і рук.