Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Три найнебезпечніші дієти

Три найнебезпечніші дієти

Три найнебезпечніші дієти
Статті про спорт

Так, так, саме про шкідливі дієти піде мова в цій статті. Спочатку, кілька слів про те, чому я взяв на себе сміливість висловлюватися з цього питання. Я худнув за допомогою безлічі різних дієт, і розсьорбував результати за допомогою різних ж лікарів. Мені доводилося робити аналіз крові на сумісність з різними продуктами, мене лікував нефролог, я покривався плямами, і моя шкіра ставала сухою. Загалом, я спробував багато, включаючи чарівний L карнітин. На щастя, ніяких інших хімічних помічників мені вистачило розуму не пробувати.

Я не стану в цій статті викладати чарівних принципів схуднення, тим більше, я впевнений, що універсальних способів немає. На даному етапі мого розуміння дієтології і питань харчування я вважаю, що головний принцип – збалансованість і «кожному своє». Як в давні часи були збирачі, що годуються корінням і рослинами і були мисливці, що поїдають мамонтів, так і зараз є і вегани і м’ясоїди.
Я впевнений, що у кожного є своє призначення, а разом з ним і правильний для кожного образ харчування. Але, я точно знаю, що не всі, способи схуднення, про які пишуть в інтернеті безпечні, скоріше навіть навпаки, ідей і порад небезпечних набагато більше, ніж корисних.

Є академік Уголев, який пропагує симбіотну середу, він добрий і гуманний, а є Дюкан з Феррісом, які запросто можуть укласти нирки, є кремлівська і японська дієти, які гуманні, а є монодієти, багато з яких просто виводять воду з організму.
Я думаю, точніше навіть упевнений, що головне правило схуднення – витрачати більше калорій, ніж поглинати. Плюс до цього варто їсти просту, природну їжу. Ну і зрозуміло, ніякого фастфуду, цукру, солі та іншої «бруду». Уже з правила витрачай більше ніж споживаєш, сама собою випливає необхідність фізичної активності, головним чином кардіо. Плюс вода замість кави, солодких газованих напоїв і псевдосоків.
Це все. А от все інше може вам тільки нашкодити.

І тепер, що робити не варто: Топ 3 найнебезпечніших дієт, в моїй класифікації (я, звичайно, пробував не всі збочення і радий цьому).

Шкода білкової дієти

Високобілкова дієта – апологети Дюкан, Тім Ферріс і інші автори
Дієти, які включають багато м’яса, бобових і, по суті, перенасичують організм білком. Такий підхід хороший для набору м’язової маси в залі, недарма улюблена їжа качків – курячі грудки. Такий підхід допомагає і скидати вагу, АЛЕ це дуже сильний удар по печінці.

Печінка, що виводить токсини і захищає наш організм, може просто не впоратися. Тим більше, в сучасному м’ясі з супермаркетів можна зустріти всю таблицю Менделеєва, а вже відео з «накачуванням» курячих грудок бачили навіть найпалкіші шанувальники мангалів.

Я так категоричний, бо пробував у житті ці дієти і закінчилося це висипаннями на шкірі, проблемами, які я досить довго вирішував. Я нікого не схиляю до веганства і навіть не проти Дюкана і білка, просто обов’язково знайте міру.

Шкода монодієт

Монодієти, наприклад одна гречка. Теж неабияке зло. У 1-х, навіщо вам в організмі стільки заліза ?? У 2-х, часто такі дієти не знижують вагу, а банально виводять з організму воду. Вода успішно повертається протягом декількох днів після закінчення дієти. І взагалі будь-яка монодієта завжди дає «синусоїдальний» ефект, так як люди просто не знають, що ж робити на виході.

Пивна дієта, шоколадна і бананова

Три ці дієти є різновидами монодієт, але вони окреме суперзло, яке я вирішив згадати.

Ось так.

І взагалі, краще адже виконувати речі, які я описав на початку статті, витрачати більше, ніж їж, є гарне, природне, прибрати хімію і цукор з сіллю і все буде ок. Навіщо мучити себе, коли, хоч це і банально, потрібно поміняти спосіб життя. Ну і зменшити кількість їжі.
А свій план виробіть самі, і орієнтуйтеся не на дієти і інтернет, а тільки на сигнали свого організму.

Упевнений, у Вас все вийде і все буде добре!