Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Способи почати займатися спортом

Способи почати займатися спортом

Способи почати займатися спортом
Статті про спорт

Не має значення, чи були ви тріталоністом раніше, або взагалі не займалися ніякої активністю, але в один момент вам раптом захотілося почати жити більш активним життям. Є ряд лайфхаків, які допоможуть стати більш активним і приділяти в рази більше часу спорту.

Починайте з малого:
Ваблені величезним піднесенням, багато хто ставить нереалістичні або складні цілі, виконуючи їх, але роблячи над собою колосальне зусилля. Переймаючись питанням, як почати займатися спортом більш ефективно, логічною відповіддю буде – починати з малого. Це може бути активна прогулянка і 20-хвилинна зарядка вранці, або ж пару днів тренування в залі. Головне, щоб це увійшло в звичку, а вже слідувати їй буде в рази простіше.

Вибирайте прості вправи
Ефективність простих вправ полягає в тому, що вам не доводиться змушувати себе виконувати їх через не хочу. Вибравши щось певне, що буде вам до душі (наприклад, йогу) і виконуючи це в домашніх умовах, ви вже в великій мірі додасте активність в своє життя.

Урізноманітніть тренінги
Якщо кожен день починати з бігу і зарядки, а вдень займатися йогою, в один момент це може перетвориться на рутину. Ефективніше буде урізноманітнити свій тренінг, постійно змінюючи його щоб не нудьгувати. Приклад – додати вправи з кроссфіта, які можна виконувати і вдома (стрибки і віджимання – берпі, стрибки зі скакалкою), відпрацювання ударів з гантелями і багато іншого.

Розробіть свою власну програму
Поговоріть з фахівцями, вивчіть інформацію і спробуйте зрозуміти, який вид активності підійде вам найкраще. Більш того, внесіть зміни в свій раціон, виключивши з нього шкідливу їжу і перейшовши на здорову і насичену білками їжу.

Почніть тренуватися з кимось
Підмовте товариша, сусіда або другу половинку на спільні заняття спортом. Це не обов’язково повинні бути походи в зал, існує маса інших видів активності, починаючи від пішої прогулянки по парку і альпінізму, закінчуючи тенісом, стрільбою з лука або єдиноборствами. Коли ви тренуєтеся з кимось, мотивувати себе до занять набагато простіше, особливо якщо постійно кидати один одному виклик.

Обзаведіться навушниками
Часом від музики в спортзалі або звуків навколишнього світу бажання виконувати будь-який вид активності геть зникає. У даній ситуації теж є рішення. Слухайте важкий рок під час походів в спортзал і аудіокниги під час бігу підтюпцем. Музика допоможе знайти відсутні сили і мотивацію, а книги зроблять процес подолання дистанцій практично непомітним.

Відстежуйте результати і ритм
Фітнес браслет не є необхідною покупкою, але багатьом буде цікаво регулювати свій цикл сну і знати точну кількість кроків і відстань, яку вони подолали. Широкий спектр фітнес – браслетів до ваших послуг. При поході в спортзал не забувайте фіксувати вправи, кількість підходів і вагу, з якою ви працювали. У підсумку це допоможе в потрібний момент внести зміни в тренування.