Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Навіщо потрібен фітнес браслет

Навіщо потрібен фітнес браслет

Навіщо потрібен фітнес браслет
Статті про спорт

Незважаючи на відсутність серйозних нововведень, фітнес браслети (які також називають фітнес трекерами) знайшли свою аудиторію в особі легкоатлетів і спортсменів з багаторічним досвідом. Їх основне завдання – зчитувати всі зміни в організмі господаря і нагадувати про майбутні тренування. Крім цього, з їх допомогою можна фіксувати і налагоджувати цикл сну і стежити за серцебиттям завдяки зчитуванню пульсу. Існує безліч марок і моделей, але перш ніж приступати до вибору фітнес браслета, потрібно врахувати всі плюси і мінуси такої покупки і зрозуміти, чи потрібен він взагалі.

Переваги фітнес браслетів полягають в тому, що ви отримуєте подобу персонального асистента, який буде допомагати вам планувати харчування і регулювати сон. В їх функціонал включені лічильник калорій і крокомір. Відповідно і те, і інше допомагає формувати дієту і програму тренувань. Ряд досліджень продемонстрували що коли люди бачать кількість пройдених за день кроків вони стають в рази активніше, не кажучи вже про помірне споживання калорійної їжі.
Ще одна функція, за яку фітнес браслети полюбилися такій кількості людей – розумний будильник, який підбирає оптимальний час вашого пробудження, вібруючи на руці. Суть даної функції в тому, що браслет знаходить фазу сну, при якій його переривання мінімально позначається на нервовій системі. У підсумку проводячи уві сні таку саму кількість часу як і при звичайному пробудженні, висипатися виходить набагато краще. І легка вібрація на руці безсумнівно в рази приємніше гучного і дратівливою мелодії смартфона.

Мінуси фітнес браслетів
Однак є у фітнес браслетів і мінуси, після яких можна інакше поглянути на даний девайс. В першу чергу можна почати покладатися виключно на браслет, ігноруючи всі інші способи контролю за організмом. Техніці часом теж властиво помилятися, що в кінцевому рахунку може негативно відіб’ється на дієті або прорахунку витраченої енергії, якщо ви рухалися недостатньо швидко.
У перервах між підходами в залі можна почати вносити зміни в налаштування і замість однієї хвилини витратити 5 або 10. Якщо робити так регулярно, тренування втрачає весь сенс.

Як вибрати фітнес браслет
Багато виробників підхопили хвилю і почали випускати свої моделі з оригінальним дизайном. Основні види трекерів можуть бути або у вигляді кулона на шию, або у вигляді браслета на руці. Другий варіант вважається куди більш практичним. Багато чого буде залежати від функціоналу, яким володіє девайс.
За трекери з пульсоміром доведеться викласти суму в два рази більшу, ніж за його аналог без цієї функції, з огляду на ще що через підвищений функціонал термін експлуатації буде менше на кілька місяців.
Вибираючи модель, найкраще зупиниться на Xiami Mi Band – вони досить надійні, працюють з гаджетами на різних операційних системах і стоять в межах 500 грн.