Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Що заважає зростанню мускулатури

Що заважає зростанню мускулатури

Що заважає зростанню мускулатури
Статті про спорт

Періодично, навіть при регулярному відвідуванні тренажерки, бодібілдер може зіткнутися з припиненням росту м’язів. І більш того, в певних ситуаціях разом з цим падають і силові показники. Причин цьому може бути чимало, але все ж слід виділити основні, після подолання яких, мускулатура знову почне своє зростання. Характер даної проблеми часто криється не тільки у сні або харчуванні, про які і так вже сказано на більшості сайтів, але і в багатьох речах, які не є очевидними на перший погляд. При цьому мова піде не тільки про фізичні явища, а й психологічні бар’єри, через які тренування може не приносити бажаного результату.

Головною проблемою у багатьох є відсутність мотивації і занадто високі очікування. Приклад – нерідко вже після тижня відвідування залу, не помітивши хоч мало-мальськи значних результатів, спортсмен опускає руки і втрачає колишній бойовий запал. Як наслідок, зниження інтенсивності тренування, після чого навіть 3 місяці відвідування будуть давати мінімальний результат, через нульову інтенсивність.

Невиконання базових вправ також дуже поширена серед новачків причина, через яку мускулатура практично не накачується в нормальному обсязі. У свої тренінги обов’язково потрібно включати станову тягу, жим штанги лежачи, присяд, підйом штанги на біцепс і тд. Базові вправи є головними, якщо ви дійсно хочете досягти видимих результатів і однією з найгрубіших помилок буде їх недооцінювати. Багато хто соромиться робити станову тягу, або присяд з одним лише грифом, так як більшу вагу фізично нездатен підняти. Тут принцип такий же, як і в водінні, досвідчений профі ніколи не буде сміятися, тому що сам пам’ятає, як був новачком.

Відсутність нормального і повноцінного відпочинку між тренуваннями – досить поширене припущення, особливо серед надмірно активних спортсменів. Помилково вважати, що надмірна інтенсивність (якщо тільки це не Кроссфіт) піде вам на користь. І мова йде не тільки про перерви між походами в зал, а й про перерви в процесі занять в самому залі. Мускулатура повинна відновлюватися після навантажень і якщо ви не даєте їй такої можливості, вона просто не зможе нормально розвиватися. Перерва між сетами повинна становити мінімум п’ять хвилин, а між підходами одну або дві. Оптимальна кількість схеми тренувань – 3 рази на тиждень.

Куріння. Вельми абсурдно, що людина яка хоче здорове тіло при цьому курить, але періодично можна побачити, як хтось закурює виходячи зі спортзалу і ледь закінчивши тренування. Бодібілдинг не буде повноцінним, якщо ви при цьому курите. Погіршений в зв’язку з курінням кровообіг призводить до втрати силових показників, занадто повільного обміну речовин і ясна річ, дефіциту кисню при підвищенні інтенсивності тренування. Тому якщо ходите в зал, куріння категорично протипоказано.