Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Що брати з собою до спортзалу

Що брати з собою до спортзалу

Що брати з собою до спортзалу
Статті про спорт

Я, як і багато інших, відношу себе до тієї частини офісного планктону, яка трохи вища за менеджера середньої ланки, але ще не топ менеджер. Вже встиг придбати квартиру та машину у кредит, і з муками його погасити. Навчився робити роли. Пограв у квести, походив у дорогі клуби, ресторани, та на межи третього десятку вдарився в ЗОЖ.

Уже три роки, як я ЗОЖнічаю, з перервами на сезонні свята, аля Новий Рік чи подорож до Єгипту. За увесь цей час в мене накопичувався ряд спостережень про те, що вам дійсно стане в нагоді в залі, а що є вигадкою маркетологів, націлених на збільшення ваших витрат, надмірне споживання та обороти власних компаній. Тому я вирішив, що мій досвід може бути корисним. Перша стаття буде присвячена, звісно, спортзалам.
Спочатку я розповім, що брати з собою до спортзалу ЗОЖникам початківцям, а потім дам декілька окремих порад дівчатам та хлопцям.

Що брати з собою на фітнес будь-кому

1. Вода – це золото у будь-якому залі. Ціна води, якщо ви купуєте її в залі, зростає у рази. А без неї тренування стане суцільною мукою.

2. Спеціальна поілка VS проста пляшка. Якщо ви не займаєтесь з тренером, не замішуєте собі протеїни, білок та інші магічні порошки та енергетики (а початківцям усе те ні до чого), то звісно відповідь – звичайна пляшка. Якщо ви пиклуєтесь про зовнішнє середовище, можете “перезаряджати” свою пляшечку, не викидаючи після використання. Я, наприклад, з радістю поповнюю свій водний запас в офісному кулері, зберігаючи гроші. А спеціальну поілку ви, скоріше за все, десь залишите, і буде сумно її втратити.

3. Рушник – обов’язково беріть із собою, невеличке, приємне до тіла. По-перше, ви зможете “очищати” тренажери, на яких збираєтесь займатися, а по-друге, піт, що стікає по тілу, і який нічим витерти, це дуже незручно та некрасиво.

4. Тапки – обов’язкові. Іти в душ в кросівках за зам’ятими задниками, наче велика лелека, або шльопати босими ногами по багнюці – це задоволення нижче середнього. Тапки треба брати такі, що не бояться вологи, тому що саме в них доведеться стояти в душі та повертатися з нього.

5. Ідеально, щоб в вашій сумці було спеціальне відділення для взуття. Якщо його немає – завжди беріть із собою декілька запасних пакетів.

6. Пальчатки чи рукавички без пальців – особливо, якщо є намір займатися силовими вправами. Тільки вибирайте якісні, обов’язково примірюйте їх, та не економьте на якості.

7. Шампунь – так, нехай собі лежить в торбі. В порядних клубах він завжди є в душі безкоштовно, але митого Бог береже.

8. Якщо плануєте довгі кардіотренування – вигадайте собі паралельні розваги для фітнесу. Мені подобаються аудіокниги, тому що вони залишають руки вільними (а я багато часу провожу на орбітреку), і вони корисніше фейсбуків та вайбервацапів.

9. Блокнот для нотатків або файл на телефоні – кому як більше подобається.

А тепер перейдемо до гендерного розділення. Почну з чоловіків, бо я – чоловік.

Що брати з собою до спортзалу чоловікам

1. Шкарпетки. Так, звучить може дивно, але запасні шкарпетки в спортивній сумці – те клад, і не рідко супер коштовний клад, і н елише для залу.

2. Антиперспірант – обов’язково. Я не думаю, що хто-небудь з вас планує обходитися в залі та після нього без засобів гігієни. Але на антиперспірант звеніть увагу.

3. Перекус на “після залу”. У чоловіків, особливо після тренувані, пробуджується дикий аппетит. Тому щоб не потрапити у пастку фастфудів – візьміть перекус. Можете порадитись із своїм тренером. Мене рятують банани та яблоки.

4. Окуляри – в залі завжди є на кого подивитися, тому блізоруким рекомендує не залишати окуляри в шухляді – пожалкуєте.

Що брати з собою на фітнес дівчатам

Тут, звісно, я можу спиратися леше на власну спостережливість, але я провів багато годин, насолоджуючись вправами гарних дівчат в залі. Тому я дещо помітив:
1. Гумка для волосся, пов’язки на голову. Волосся часто заважає жіночим тренуванням. Тому завжди беріть з собою гумки та пов’язки, можна навіть декілька.
2. Я помітив, що зараз актуальні серед досвічених ЗОЖниці поясні сумочки, в яких вони носять усі “жіночі” дрібнички з собою.
3. Дівчата беруть два рушники: один щоб класти на тренажер / спинку, щоб захистити себе від мікрофлори попередників. А друге – звісно для видалення поту. Можна другий рушник замінити напульсником, але останнім часом я чомусь рідко помічаю їх у залах.

Можна додати ще декілька речей, але решта моїх рекомендацій носить суто естетичний характер, а я намагався написати практичну статтю.
В решті, сподіваюсь початківцям тепер більш зрозуміло, що брати з собою на фітнес.

Я не планую зупинятися на досягнутому, і в наступній публікації розповім вам про біг на природі, пульсометрах та розвагах в стінах залів. Наприклад, весело підкидати пічку з чіпсами в пусті шухляди і дивитися на реакцію відвідувачів, хто зможе втриматися? Які серіали варто дивитися в залі? Та багато інших цікавостей. Пишіть коментарі та пропонуйте власні теми чи публікації.