Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як проходить тренування з кроссфіту

Як проходить тренування з кроссфіту

Як проходить тренування з кроссфіту
Статті про спорт

Як проходить тренування з кроссфіту
Первісна задумка кроссфіта полягає в тому, щоб тіло за найкоротші терміни змогло досягти якщо не піку своїх можливостей, то хоча б в значній мірі поліпшити свою працездатність, витривалість і силові показники. Це досягається за рахунок високої інтенсивності тренінгу з мінімальними перервами на відпочинок. При цьому вправи продумані таким чином, щоб задіялася кожна група м’язів, в результаті всебічно розвиваючи мускулатуру. Ще один плюс високої інтенсивності вправ – поліпшення роботи серця, а також стабілізація дихання. Перш ніж починати, необхідно в обов’язковому порядку здійснити розминку і розігрітись.

Починається Кроссфіт тренування з силових комплексів, що включають станову тягу, підйом штанги на груди, а також швунг – штовхання штанги від грудей з використанням ніг і виконання остаточного дожиму у верхній позиції. Також в початковий тренінг включають важкоатлетичний ривок – складну вправу з підйому снаряда. У того що тренування починається з елементів важкої атлетики є свої причини – на стартовому етапі сфокусуватися на заняттях набагато простіше, а в тіла повно сил.
Другий етап Кроссфіт тренування включає ряд тренінгів, які ще називаються воркаут.

Воркаут представляє поєднання гімнастичних занять з використанням власної ваги – віджимання, Берпі – стрибки (стрибки з хлопком), а також підтягування. Потім – робота на кардіо, тобто велотренування, стрибки зі скакалкою, бігові вправи і тд. Далі проводиться робота з інвентарем – гирями, гантелями, штангою. Інтервал між заняттями повинен бути мінімальним і таку ступінь інтенсивності здатні витримати далеко не всі.

На третьому етапі перевагу можна віддати роботі з еспандером, гімнастичним вправам або ж кардіотренуванню. Це необхідно для поліпшення роботи зв’язок і еластичності мускулатури.
Інтенсивність тренування, робочі ваги і тип вправ будуть прямо залежати від результату, якого необхідно досягти. Наприклад, якщо заняття кроссфітом потрібні для схуднення, переважати будуть кардіотренування з високою ступінню інтенсивності.

У випадку з необхідністю набору м’язової маси їм приділяється менше часу, а акцент робиться на силових тренінгах. У разі, якщо мета тренувань з кроссфіту – збільшення витривалості, тренінг стає збалансованим в плані вправ, але високоінтенсивним в тому, що стосується перерв на відпочинок. У будь-якому випадку, для того щоб отримати максимум користі від занять кроссфітом, потрібно йти в сертифікований центр і купувати абонемент з послугами професійного тренера по кроссфіту.