Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як вибрати спортивну сумку – 10 головних порад

Як вибрати спортивну сумку – 10 головних порад

Як вибрати спортивну сумку – 10 головних порад
Статті про спорт

Питання складне і грунтовне. Природно, для різних видів спорту є свої особливості, особливо для гольфу, хокею, великого тенісу. Де сама форма сумки визначається геометрією спортивних снарядів. У цій статті ми наведемо 10 основних порад як вибрати спортивну сумку для тих стандартних видів спорту, в яких потрібне змінне спортивне взуття, форма, рушник ітп.

Поради, з одного боку примітивні і прості, проте в залі я дуже часто зустрічаю людей що знехтували, здавалося б, простими речами і мучаться від цього.

1. Купуючи сумку-рюкзак уважно огляньте місця кріплень ременів і лямок до самої сумки, наскільки якісна строчка, посмикайте в різні боки. Рада ця примітивна, але в однієї сумки / рюкзака з десяти лямки відриваються протягом першого року, і ця статистика включає в себе і сумки модних спортивних брендів.

2. Блискавки – закрийте – відкрийте кожну блискавку по кілька разів, щоб переконатися у відсутності дефектів.

3. Ремені сумок обов’язково повинні кріпитися до корпусу сумки за допомогою поворотних карабінів. Обов’язково переконайтеся, що карабіни є з двох сторін. Це запорука того, що ремінь завжди буде легко перекрутити в правильне і зручне положення

4. Окремий відсік / секція для взуття. Зараз не важко знайти сумку / рюкзак, в яких для взуття передбачений окремий відсік, що не сполучається з основним відсіком. У такій відсік можна запихати взуття без пакетів, і воно не буде бруднити одяг і рушники або передавати їм неприємні запахи

5. Рекомендую, щоб доступ в основний відсік відкривався через великий квадратний клапан. Також змійка в таких сумках має форму витягнутої по горизонталі букви п. При такому влаштуванні доступу в основний простір сумки, вам буде простіше розмістити в сумці речі. Розкласти їх правильним чином.

Якщо ваша сумка відкривається звичайної змійкою, а її розмір невеликий, то вам доводиться пропихати речі в «щілину» і розміщувати їх по сумці засунутою всередину рукою. А якщо ви маєте справу зі зворотним клапаном, то, по суті, ви отримуєте доступ в паралелепіпед без кришки. Мінус такого пристрою – довжина змійки і ймовірність її поломки «на поворотах», тому повертаємося до пункту 2.

6. Навіть якщо ви маєте в своєму розпорядженні гроші і готові витрачатися на спорт, щоб бути щасливим і здоровим, я все одно не рекомендую вибирати занадто дорогі і помітні бренди. У якій би зал Ви не ходили, завжди є небезпека крадіжки. І дорогі сумки, природно викличуть у потенційних злодюжок більший інтерес.

7. Колірна гамма – тут все просто, сумка не повинна бути маркою. Якою би охайною людиною ви були, але ящики в залі, багажник машини та інші, все одно можуть забруднити вашу сумку і вам доведеться її прати або, що ще гірше – ходити з брудною.

8. Додаткові / накладні кишені. Перед вибором сумки, подумайте, що саме ви маєте намір з собою носити в зал. Наприклад, у мене є спеціальна кишеня для ключів і важливих невеликих предметів, кишеня для предметів гігієни і одна «для різного».

9. Геометрія спортивної сумки. Якщо ви часто ходите в один і той-же зал або ДЮСШ, то знаєте і форму ящиків для речей. Як правило, шафки ці витягнуті у висоту і мають в нижній частині полку, тому вибирати сумку варто з огляду на те, як саме ви плануєте розміщувати сумку в шафці. Особисто я взуття не ховаю в шафку, а залишаю під лавкою, а сумку ставлю в ящику «стоячи». При цьому в нижній частині розташовується взуття, в своєму персональному відділенні.

10. Остання за рахунком, але далеко не остання за значимістю рада присвячена ручкам. Дуже значну частину часу ви будете просто носити свою сумку в руці, тому підберіть сумку зі зручною довгою ручкою, щоб вона не волочилася по землі і не била по ногах.

Звичайно, намагайтеся вибрати спортивну сумку ще й красивою, щоб вам подобалося з нею ходити, щоб ви із задоволенням складали речі і вас тягнуло відправиться з нею на тренування.

Чим же наповнити вашу нову сумку читайте в нашій статті – що взяти з собою в спортзал.