Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Як змусити себе займатися спортом кожен день

Як змусити себе займатися спортом кожен день

Як змусити себе займатися спортом кожен день
Статті про спорт

Для того, щоб змусити себе займатися спортом, потрібно перестати себе змушувати, а просто почати хотіти займатися спортом.

Це найпростіша і в той же час найдієвіша мотивація для занять спортом. Згадайте, хіба потрібно було мотивувати вас в дитинстві, щоб відпрошуватися гуляти і грати в футбол, волейбол, пекаря і.т.д., ні звичайно!

Тому почати варто з вибору спорту, який приносить вам задоволення, не треба бігати, якщо всі бігають і мучити себе до блювоти! Настільний теніс, волейбол, веслування, та що завгодно, хай йому грець! Не кидайте пошук, поки не знайдете спорт, в якому вам не доведеться себе змушувати!

Ну а далі треба лише витратити трохи часу, щоб виробити в собі звичку регулярно займатися тим що вам подобається, а це вже набагато простіше завдання.

Нижче ми перерахуємо кілька простих порад, які допоможуть вам сформувати звичку і домогтися регулярності в заняттях.

  • Знайдіть комфортне місце для занять обраним спортом, це місце має бути близько, щоб ви могли не витрачати багато часу на дорогу, люди, що знаходяться біля вас не повинні викликати у вас неприємних емоцій. Природно там повинно буде все необхідне для комфортних занять – душ, парковка, спорядження. Власне як спорт, так і місце для занять ви легко зможете знайти на нашому сайті, скориставшись пошуком вгорі цієї чи іншої сторінки Все про Спорт.
  • Сформуйте компанію однодумців. Якщо це командний спорт – зберіть постійну команду з друзів і ви мимоволі буде один одного підстьобувати при нападах ліні. Найкраще «заманити« кращого друга / друзів, тоді заняття спортом стануть удвічі приємні. Спорт і спілкування з найкращим другом – що може бути цікавіше.
  • Якщо вибрали індивідуальний спорт – знайдіть форуми однодумців, станьте членом тусовки / секти, в якій зможете ділитися досягненнями, знахідками, результатами. Можете стати членом клубу, якщо такі є.
  • Обзаведіться гаджетами з функцією обліку активності, трекери, датчики, додатки для телефонів, будь-який спосіб дозволяє контролювати і результати і насолоджуватися їх зростанням.
  • Укладіть парі з собою або з кимось із друзів.
  • Стати «барахольщиком»: пошук екіпіровки, одягу, примочок – це величезне задоволення, що надає заняттям більший сенс. Випробувати обновку, протестувати девайс, хіба це не цікаво.
  • Передайте захоплення ЗОЖ сім’ї. Займайтеся разом, самий банальний приклад – катання на велосипедах або байдарках. Адже якщо сім’я буде разом з вами, ніхто не буде вас відволікати по вихідним або вимагати інших розваг і це прекрасно! Та й партнер для занять спортом завжди поруч.
  • Заведіть «щоденник» – будь-який спосіб обліку, від блокнота до ультрасучасних додатків зійде, є купа можливостей ставити собі будильники ітп.
  • Запишіться на аматорські змагання – це додатковий стимул і готуватися і спілкуватися з собі подібними. Анонси спортивних змагань в Україні (забігів, велозаїздів, роллерзаїздів, тенісних турнирів тощо) ви завжди знайдете на нашому сайті в розділі Спортивні заходи.
  • Заохочуйте себе. Після хорошого тренування дозволяйте собі вкусняшку або похід в кіно.

Цей список, звичайно, не є вичерпним, є навіть окрема книга, яку ви можете прочитати, присвячена виробленню нових звичок, вона так і називається «Сила звички».

Але все-таки, головна ваша задача, це навчитися ловити кайф від занять спортом і тоді ви самі будете бігти на тренування. Вам просто потрібно знайти спорт, який буде вас радувати більше ніж переїдання. Гру, яку ви виберете замість пива п’ятничним вечором.

Це і є найкраща мотивація до спорту і питання як змусити себе тренуватися просто більше не буде стояти як таке і єдине про що ви будете турбуватися – як зупинитися.