Радіус: Відключити
Радіус:
km Встановіть радіус пошуку
Шукати

Знайти тренера чи вчитися грати самостійно

Знайти тренера чи вчитися грати самостійно

Знайти тренера чи вчитися грати самостійно
Статті про спорт

Багато хто з нас, вчився грати в спортивні ігри в дитинстві, дивлячись на однолітків. Часто засвоював техніку з натхнення, виходячи з випадково успішних ударів і повторюючи дії, які принесли успіх. Природно, такі техніки дозволяли навіть ставати чемпіонами двору, але були далекі від класичних, і при зіткненні з сильними суперниками розсипалися в пух і прах.

І відразу постає питання, чи не повчитися мені у тренера?
Але тут вас чекає нова неприємність, як тільки ви почнете вчитися, якість вашої гри ще більше впаде, у вас не буде виходити взагалі нічого, а крім того, на деякий час вам, швидше за все, взагалі заборонять грати.

Що за загальні слова?
Ок. Я вчився грати в настільний теніс у дворі і на сільському столі, й гадки не маючи про правильні подачі або удари. У підсумку, я навчився подавати кручені подачі, але збоченим способом, коли після подачі просто фізично не встигав відбити наступний удар суперника, якщо він випадково брав мою «соплю дракона».

Коли я почав тренувати удари накатом, навіть найслабші з моїх стандартних суперників почали мене обігравати, так як свої «збочені» удари я вже не виконував, а правильні класичні ще не почали працювати.

Або в більярді: я засвоїв, що при ударі в верхню частину кулі, верхнє обертання допомагає впасти свояка і застосовував його у всіх спробах зіграти свого. А виявилося, що це шлях в нікуди. Але найнеприємніше, що я бив рукою, а не києм, і смикав ліктем при ударі, тому всі інші мої знання про «точки» удару, гвинти і тп були абсолютно марні.

Як тільки тренер почав ставити мене в стійку і навчив бити вагою кия, з’ясувалося, що весь мій старий досвід тільки шкодить. З неправильною технікою я підібрав різання і кути, які приносили результат при моїй неправильній техніці удару. Природно, при правильному ударі, такі методи результату вже не давали.

Але чому ж все-таки стаття, запитаєте ви? Ні, не про мої невдачі!

Просто хочу дати вам пораду, як навчитися грати в настільний теніс, або будь-яку іншу улюблену вами гру в задоволення.

Висновок, насправді, простий. Якщо ви граєте відносно рідко, для задоволення і розваги, і не прагніть до ідеалів, раджу зібрати компанію собі подібних і грати по-старому. Тобто вам не варто ламати свій стиль, наймати тренера і півроку (а то й більше) ставити правильну техніку. Якщо ви граєте раз в місяць з такими ж суперниками, то цього вам вистачить з головою, ви будете отримувати задоволення від гри на схожому рівні, з елементами боротьби і веселощами і зовсім не обов’язково прагнути до класичної техніки.

Якщо ж ви вирішили рости і грати «як в телевізорі», якщо у вас є друг, з яким теж цікаво грати правильно і сильно, то вам варто відмовитися на час від змагальної гри і присвятити час фундаменту і основам. У тривалій перспективі це подарує вам дуже багато задоволення, від більш глибокого розуміння гри і відмінного настрою від серйозних змагань.

Природно, я особисто за другий спосіб. Так, якщо у вас є діти, і вони проявляють інтерес до якогось виду спорту, обов’язково відразу тягніть їх до хорошого тренера! Обов’язково !!!

Ну а щоб знайти ДЮСШ поруч з будинком – користуйтеся нашим категорізатором і картою з точками.